
Внешний аккумулятор HOCO J154A Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black /Svart/
702,19 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007660761
Зовнішній акумулятор HOCO J154A Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black — це необхідний аксесуар для різноманітних мобільних пристроїв, призначений для тривалого автономного використання в подорожі, поході, поїздці.
Він підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має суттєву перевагу — ємність 20000 mAh. Пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0 та PD 20W, що забезпечує високу швидкість заряджання. Наявність дисплею поінформує вас про заряд, що залишився.
Для зручності передбачено кілька зарядних виходів (2 × USB Type-A; USB Type-C), які можна використовувати одночасно, що дозволить заощадити час. Зарядка акумулятора HOCO J154А можлива за допомогою порту Type-C, що дуже зручно.
Модель виготовлена з вогнетривких матеріалів, що гарантує безпечність використання пауербанка. Корпус акумулятора зроблений з поєднання ABS-пластику й полікарбонату. Це забезпечує надійний захист електроніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 415 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | J154A |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 143 × 70 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 702,19 ₴





