
Внешний аккумулятор HOCO J122A Respect 22.5W+PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black /Svart/
1 076,99 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007612630
HOCO J122A Respect 22.5W PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black — надійний пристрій від Hoco. Має світлодіодну індикацію рівня заряду і компактний дизайн, який ідеально поєднується з будь-яким гаджетом. Має вихідні порти USB Type-A та USB Type-C для швидкого заряджання до 22,5 Вт. Також є входи USB Type-C та Micro-USB.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− Місткість 20000 мАг (74 Втч) забезпечить безліч зарядок;
− Підтримка швидкої зарядки до 22,5 Вт через USB-A та 20 Вт через Type-C;
− Безліч портів дозволяє заряджати три пристрої одночасно;
− Вбудований захист від перегріву та інших перешкод забезпечує безпечну зарядку;
− Стильний чорний дизайн та компактний розмір роблять його зручним для використання;
− Підходить для заряджання смартфонів, планшетів, навушників, фотоапаратів та інших пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 403 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | J122A Respect |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | Fast Charge 22.5 W |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 145 × 72 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 076,99 ₴









