
Внешний аккумулятор HOCO J86A Powermaster 22.5W fully compatible power bank (50000mAh) Black /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 899,74 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474759238
Зовнішній акумулятор HOCO J86A Powermaster 22.5W fully compatible power bank(50000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 3 вихідними роз'ємами, цифровим дисплеєм і світлодіодною лампою.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити кілька пристроїв або зарядити один гаджет велику кількість разів. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Вбудована світлодіодна лампа активується довгим натисканням кнопки. З нею зручно використовувати пауербанк під час нічних поїздок: наприклад, щоб здійснити швидкий ремонт або знайти потрібну річ.
Корпус пауербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні та може слугувати польовою настільною лампою, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 50000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 3 USB-портів для зарядки гаджетів;
− пауербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодний цифровий дисплей. Можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений пауербанк;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка зарядки звихідною потужністю 22.5Вт, PD, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− з функцією настільної лампи, ліхтаря;
− оснащений шнурком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 974 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 50000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | J86A Powermaster |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 148 × 68 × 64 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 899,74 ₴




