
Штатив Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod (UV-2350 MT-28) /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 808,32 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2350
+380 (66) 740-88-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod (UV-2350 MT-28) — легкий і міцний карбоновий штатив з кріпленням 1/4 дозволяє встановити кульову головку або будь-яке фото-відео обладнання, камера, тримач для телефону, екшн-камера , будь-який інший девайс із загальною вагою до 2 кг.
ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Трипод виготовлений з восьмишарового вуглецевого волокна, даний матеріал відрізняється високою надійністю і низькою вагою.
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
Аксесуар обладнаний кільцем регулювання положення ширини ніг для вибору більш стійкого положення або положення з більшою висотою, роздільним телескопічним регулюванням довжини кожної ноги аж до 28 см. Загальна висота змінюється від 6 см до 18.5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 340 г |
| Висота штативу | 18.5 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-28 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Информация для заказа
- Цена: 1 808,32 ₴



