
Штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) /Svart/ -stunning-products-for-life-
214,26 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2028
Компактний розсувний штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) — гарне рішення для стаціонарного встановлення знімального обладнання на гладких плоских поверхнях: стіл, полиця, підлога тощо.
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
Штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) з регульованими ніжками — ідеальне поєднання штатива та рукоятки. Складіть ніжки, щоб було зручніше тримати камеру під час запису. Нековзне покриття забезпечить вам комфорт та зручність утримання в одній руці.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Завдяки кріпленню зі стандартним різьбленням 1/4 дюйма він підходить для більшості камер, тримачів телефонів або світлодіодних ламп. Штатив витримає навантаження 2-кілограмового спорядження.
МОБІЛЬНИЙ
Невеликі розміри та вага 95 г полегшують транспортування та зберігання. Він добре виконує свою роль як удома, так і в польових умовах. Запакуйте його в рюкзак або сумку. Він знадобиться у поїздках, подорожах та на відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 95 г |
| Висота штативу | 10.5 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-14 |
| Особенности | Розкладна конструкція, максимальна вага, яку витримує штатив, — 2 кг |
| Совместимость | Камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 214,26 ₴





