
Видеосвет Ulanzi Vijim Multifunctional Live Broadcast Light (UV-2421 K7) /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 808,32 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2421A
Ulanzi Vijim K7 Настільна лампа для стріму, селфі, підсвічування предметної зйомки. Завдяки унікальній технології розсіювання світла освітлення від лампи виходить м'яке, заповнювальне.
ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Досвідчені відеоблогери і початківці знають, що хороше освітлення — основа якісного кадру. Ulanzi Vijim K7 ідеально підходить для YouTube або TikTok. З ним можна створювати сцени, про які ви давно мріяли.
ВСТАНОВІТЬ КУТ І ВИСОТУ
Головка обертається на 360 градусів і дає змогу дуже гнучко змінювати кут освітлення. Головка фіксується за допомогою зручної ручки. Висота регулюється максимально плавно на чотирисегментному штативі.
ЗМІНЮЙТЕ СВІТЛО В МІРУ НЕОБХІДНОСТІ
На задній частині головки є дві ручки, за допомогою яких можна змінювати температуру світла та його інтенсивність. Діапазон температури світла від 3200К (жовтий, теплий) до 5600К (білий, холодний). Діапазон інтенсивності світла від 10% до 100%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вес | 1.19 кг |
| Диаметр | 20 см мм |
| Мoдель | Vijim Multifunctional Live Broadcast Light |
| Материал | ПК + алюмінієвий сплав |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 3200 - 5600K |
| Тип лампы | Кільцеве світло |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 1 808,32 ₴









