
Навушники HOCO EQ12 Rima true wireless BT headset Blue /Svart/ -stunning-products-for-life-
403,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007618984
Бездротові навушники HOCO EQ12 Rima — це не просто аксесуар, а справжній інструмент для насолоди музикою у високій якості Hi-Fi. З їхньою допомогою кожна мелодія звучить так, як задумано її творцями, завдяки передовій технології передачі звуку та вакуумній конструкції, яка ефективно ізолює зовнішні шуми. Навушники оснащені зручними силіконовими амбушурами, які гарантують комфорт навіть за тривалого використання. Легкі та ергономічні, вони ідеально адаптовані до форми вушного каналу. Керування програванням музики або відповідь на дзвінок стають інтуїтивно зрозумілим завдяки сенсорним панелям на кожному навушнику.
Особливості бездротових навушників HOCO EQ12 Rima:
– модуль Bluetooth V5.3 забезпечує стабільне та швидке з’єднання;
– зручні силіконові амбушури та анатомічна форма навушників для комфортної посадки;
– до 7 годин відтворення музики та швидка зарядка у стильному кейсі з напівпрозорою кришкою;
– інтуїтивно зрозуміле управління відтворенням музики та дзвінками;
– підтримка команд голосового керування для зручності використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 350 mAh |
| Вес | 40.2 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | EQ12 |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Розміри | 58 × 46.4 × 27.8 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 403,94 ₴


