
Портативна колонка HOCO HC2 Xpress sports BT speaker Red /Svart/ -stunning-products-for-life-
625,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474738691
HOCO HC2 Xpress — це бездротова акустика з високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.0. Це дає змогу використовувати колонку з максимальною ефективністю та зручністю. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки.
Два 52-міліметрові динаміки потужністю 5 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання. Вбудована батарея забезпечує до 6 годин безперервної роботи колонки. Пристрій легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу і т.д. Дизайн HOCO HC2 Xpress поєднує в собі елегантність і функціональність. Сучасний стиль і компактні розміри роблять її чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Зручний ремінь робить цю модель легкою у транспортуванні. Яскраве підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати колонку у темну пору доби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Вес | 598 г |
| Время работы от аккумулятора | 6 годин |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Класс защиты | IPX5 |
| Модель колонки | HC2 Xpress |
| Мощность | 10 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 194.4 × 81 × 82 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Red |
| Час заряджання | 3 |
- Цена: 625,06 ₴


