
Шиацу масажер для шиї і спини 4 кнопки, комір 65W Універсальний /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 049 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234343
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radius |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Вага | 2000 г |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж, Масаж Шиацу |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість роликів | 8 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Область масажу | Сідниці, Верхня частина спини, Руки, Шия, Ступні, Стегна, Комірна зона, Груди, Талія, Поперек, Спина, Ікри, Плечі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В, Мережа 24 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴









