
Портативний бездротовий принтер (термопринтер) А4 /Svart/ -stunning-products-for-life-
3 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 718097
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний бездротовий принтер (термопринтер) А4
Портативний бездротовий принтер - це компактний пристрій для друку на термопапері формату А4, в якому немає необхідності заправки або заміни картриджів. Він менший і легший за звичайний принтер на 80%, за рахунок цього, ви можете його легко носити з собою.
Характеристики:
- Колір принтера.
- Розмір документа – А4
- Тип інтерфейсу Bluetooth
- Макс. роздільна здатність 203 пікселів на дюйм
- Метод друку Термодрук
- Тип паперу Термопапір
- Розмір 260x80x46 мм (10,23x3,15x1,81 дюйма)
- Акумулятор 2600 мАч
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Клас пристрою | Персональний |
| Метод друку | Термодрук |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Тип пристрою | Принтер |
| Формат паперу | А4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴








