
Стіл Progarden FIOCCO 75x80x72 білий /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: 107
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратний садовий стіл Fiocco відмінно підійде для літнього майданчика, веранди, тераси, альтанки на Вашій садовій ділянці.
Стіл виготовлений з поліпропілену - матеріалу, який має високу стійкість до впливу перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання.
Стіл поставляєтся в розібраному вигляді: стільниця та ніжки. Для монтажу достатньо вставити ніжки в отвори зі зворотнього боку стола.
В центрі столешні є отвір для розміщення парасолі прикритий заглушкою.
Габаритні розміри: 80 х 75 х 72 см
Розміри в упаковці: 80 х 75 х 6 см
Вага: 6,2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.2 |
| Гарантія | 1 мес. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 75х80х6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737 ₴

