
Надувна боксерська груша Intex 44669 жовтий динозавр /Svart/ -stunning-products-for-life-
382 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-44669-05
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувна боксерська груша Intex. Нехай ваша дитина чудово розважається та використовує свою енергію творчо.
Ця іграшка від Intex подарує вашим малюкам багато радісних моментів. Просто надуйте іграшку та налийте води в нижню ємність. Щоразу, коли по виробу вдаряють, він повертається у попереднє положення.
Не хвилюйтеся, що діти його пошкодять! Іграшка виготовлена з міцного вінілу.
.jpg)
Основні характеристики:
- красиві кольори
- привабливі візерунки тварин
- водонаповнена основа для стійкості
.jpg)
Технічні дані:
- Розміри динозавра: 94 x 61 см
- Матеріал: ПВХ
- Вага: 0,32 кг
- Товщина ПВХ: 0,20 та 0,30 мм (основа)
- Рекомендований вік: від 3 років
Технічні дані
- Розміри (см) 97 x 61 дельфін
- 94 x 91 динозавр
- 98 x 44 тигр
- Товщина ПВХ (мм) 0,20/0,30
- Рекомендований вік 3+
- Вага (кг) 0,3
- Продюсер Інтекс
- Символ виробника 44669
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Груша |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,32 кг |
| Висота, см | 94 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для дому |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴

