Оперативна пам'ять DDR4 Patriot Viper Elite II 32GB (Kit of 2x16384) 4000MHz CL20 DIMM /Svart/ -stunning-products-for-life-
4 541,09 ₴
- Немає в наявності
- Код: PVE2432G400C0K
Оперативна пам'ять DDR4 Patriot Viper Elite II 32GB (Kit of 2x16384) 4000MHz CL20 DIMM /Svart/ -stunning-products-for-life-Немає в наявності
4 541,09 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компанія що спеціалізується на високопродуктивної памяті і накопичувачах представила під маркою лінійку модулів памяті 4 Вони називаються 4 Модулі успадкували конструкцію у серії Вони адресовані збирачам ПК яким необхідна продуктивність а не підсвітка Лінійка включає модулі 42666 43200 43600 і 44000 Всі вони обладнані алюмінієвими теплорозсіювачами і підтримують 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буферизація | Небуферизована (Unbuffered) |
| Модель DDR | DDR4 32GB (2x16GB) 4000 MHz Viper Elite II Red |
| Напруга живлення | 1.4 V |
| Обсяг пам’яті | 32 |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає (non-ECC) |
| Схема таймінгів пам'яті | CL20 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 4000 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 541,09 ₴
