
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD122 QC3.0 USB Fast Charger EU (Black) (UGR-70273) /Svart/ -stunning-products-for-life-
406,23 ₴
- Немає в наявності
- Код: UGR-70273
UGREEN CD122 QC3.0 USB Fast Charger EU (Black) (UGR-70273) — зарядний пристрій з функцією швидкої зарядки Quick Charge 3.0.
QUALCOMM QUICK CHARGE USB 3.0
Новітня, найшвидша і ефективна технологія зарядки USB дозволяє заряджати сумісні пристрої від 0% до 80% за 35 хвилин, що в 4 рази швидше, ніж стандартні зарядні пристрої.
УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Зворотна сумісність з усіма версіями технології Qualcomm Quick Charge (1.0, 2.0 і 3.0)
Також заряджає всі телефони та планшети без Quick Charge 3.0 з нормальною швидкістю до 5 В / 3 А.
ЗАРЯДКА ШВИДШЕ, БЕЗПЕЧНІШЕ
Захистіть свої пристрої від надмірного струму, перегріву і перезарядки; уникати будь-яких проблем з безпекою.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЗАРЯДКА
Подвійні чіпи з швидкою ідентифікацією заряду і контролю потужності, цей інноваційний дизайн інтелектуально контролює швидкість зарядки і підбирає правильну швидкість для вашого смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD122 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 406,23 ₴







