
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger set(Type-C to Type-C) White /Svart/
209,11 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974443383959
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger set(Type-C to Type-C) White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA65A Single port PD20W:
− підтримка протоколів швидкого заряджання;
− Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W |
| Вага | 57 |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | BA65A charger set(Type-C to Type-C) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 209,11 ₴




