
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N28 Founder PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White /Svart/ -stunning-products-for-life-
308,53 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474783530
Мережевий зарядний пристрій HOCO N28 Founder PD20W+QC3.0 з кабелем Type-C to Lightning — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших електронних гаджетів. Цей пристрій має роз’єм USB-A (максимальна потужність 18 W) і Type-C (максимальна потужність 20 W), що робить його багатофункціональним і універсальним помічником. Перевагою цього зарядного пристрою є можливість одночасної зарядки двох гаджетів: це дозволяє максимізувати його використання, особливо якщо ви володієте кількома пристроями, що потребують заряджання. У комплекті поставки є кабель, який дозволить відразу приступити до зарядки гаджетів з інтерфейсом iP.
Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N28 Founder PD20W+QC3.0 з кабелем Type-C to Lightning:
1. Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
2. Оснащений двома різними виходами, що дозволяє швидко заряджати різноманітні пристрої.
3. Підтримує швидке заряджання, що дозволяє скоротити час, необхідний для повної зарядки ваших пристроїв.
4. Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
5. Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перепадів напруги і короткого замикання.
6. Міцний та надійний кабель довжиною 1 м для швидкої та ефективної зарядки пристроїв з інтерфейсом iP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 75 |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | N28 Founder |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 308,53 ₴








