
Мережевий зарядний пристрій HOCO C127A Intelligent four-port PD45W(1C3A) charger set(C to iP) Black /Svart/
392,52 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6942007607933
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Hoco C127A — фірмовий мережевий адаптер, що дозволяє швидко зарядити 4 пристрої одночасно. В комплект входить кабель Type-C — Lightning.
Монолітна конструкція із застосуванням високоякісних компонентів забезпечує надійний та безпечний процес зарядки. Мережевий зарядний пристрій Hoco C127A підтримує сучасні технології швидкої зарядки QC та PD, може похвалитися вихідною потужністю 45W, що робить зарядку пристроїв максимально швидкою.
Завдяки вбудованому розумному чіпу адаптер визначає, який пристрій заряджається та розподіляє необхідну силу струму. Також не нагрівається і не боїться стрибків напруги.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід:
− USB-C: 45W(PD/PPS/QC/FCP/AFC);
−USB-A 1/2/3: 5V/2.4A;
−USB-C+USB-A1/2/3=30W+12W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 106 г |
| Вихід | 2.25 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Колір | 7073 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C127A Intelligent |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392,52 ₴








