
Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Micro) 18W White /Svart/ -stunning-products-for-life-
206,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474777737
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Micro) White дозволяє швидко та безпечно заряджати гаджети.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату та ABS-пластику, головними відмінностями яких є вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності 4 портів USB є можливість заряджати одразу декілька пристроїв з різними конекторами.
Підключення до енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 100 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
−мережний зарядний пристрій, оснащений чотирма роз'ємами USB;
−у комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB на Micro;
−максимальна сила струму: 2.1А;
−максимальна вихідна потужність: 18 Вт;
−підтримка QC, AFC, FCP;
−заряджання чотирьох пристроїв одночасно;
−виготовлений з якісних та вогнестійких матеріалів: ABS+PC;
−сумісність з більшістю мобільних пристроїв;
−вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
| Вага | 72 |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 4 × USB |
| Вихідна потужність | 28.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Колір | 7068 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Micro) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 206,26 ₴








