
Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger White /Svart/ -stunning-products-for-life-
346,81 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474760067
Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger White — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами PPS, QC 3.0/2.0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 56 |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N22 Jetta |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 346,81 ₴







