
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A29 PD50W GaN (USB-C+USB-C) dual port charger White /Svart/ -stunning-products-for-life-
773,04 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974316281450
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ACEFAST A29 — швидкий зарядний пристрій з двома портами USB Type-C, які дають змогу заряджати з потужністю до 50 Вт. Він дозволяє швидко заряджати пристрої, зокрема в стандартах PPS, Power Delivery, Quick Charge 3.0, AFC та FCP.
Зарядний пристрій ACEFAST виготовлений з вогнетривкого матеріалу ПК. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як перегрів, перенапруга, висока напруга або перенавантаження. Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Деталі з нітриду галію можуть витримувати велике навантаження з меншими втратами тепла. Це робить зарядний пристрій ефективнішим і завдяки цьому він споживає менше електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 4.0 |
| Вага | 127 г |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Вихідна потужність | 50 W |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A29 PD50W GaN |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,04 ₴


