
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U 65W (Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m)
1 355,81 ₴
- Немає в наявності
- Код: CCGP040101
Baseus GaN 3 Pro 2xUSB 2xType-C 65W — потужний і компактний мережевий зарядний пристрій з 4-ма USB портами. Призначений для зарядки мобільних пристроїв у будь-якому місці. Потужності цього пристрою вистачить навіть для зарядки ноутбуків.
Підтримує протоколи швидкої зарядки Power Delivery і Quick Charge 3.0, а також технологію GaN2, тому допоможе швидко відновлювати заряд пристроїв за мінімум необхідного часу. Протокол GaN3 являє собою новий вид зарядного пристрою,
використання якого дозволяє швидше заряджати кілька мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому невеликий розмір пристрою.
Оснащений 4-ма USB-портами (два з них типу C, два типу A), а також світлодіодним індикатором для перевірки стану зарядки пристрою.
Аксесуар виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі. Поставляється з кабелем Type-C/Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 238 |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | GaN3 Pro Fast Charger |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 1 355,81 ₴






