
Мережевий зарядний пристрій UGREEN Nexode S 100W 4-Port GaN Fast Charger EU /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 904,88 ₴
- Немає в наявності
- Код: UGR-35043
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Насолоджуйтесь вихідною потужністю до 100 Вт з UGREEN X565, гарантуючи швидку зарядку всіх ваших пристроїв.
ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Заряджайте до 4 пристроїв одночасно за допомогою 3 портів USB-C та 1 порту USB-A, забезпечуючи максимальну зручність.
ТЕХНОЛОГІЯ GANINFINITY
Відчуйте підвищену ефективність та компактний дизайн із удосконаленим чіпом GaNInfinity, який кардинально змінює ваш процес зарядки.
СУМІСНІСТЬ ІЗ БРЕНДАМИ
UGREEN X565 працює з різними популярними брендами пристроїв, що робить його універсальним рішенням для заряджання всіх гаджетів.
РОЗШИРЕНІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ
Оснащений захистом від перегріву, короткого замикання, перевантаження, надструму та надмірної потужності, що забезпечує максимальну безпеку.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ
Автоматично регулює потужність заряджання підключеного пристрою, оптимізуючи продуктивність та захист.
ПІДТРИМУЄ КІЛЬКА ПРОТОКОЛІВ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ
Сумісний з QC, PD, AFC, PPS та Apple 5 V/2,4 A, що робить його придатним для широкого спектру пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Nexode S |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Space-Gray |
- Ціна: 1 904,88 ₴



