
Тримач для телефона HOCO PH29A Carry folding desktop stand Black /Svart/ -stunning-products-for-life-
197,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474733900
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тримач HOCO PH29A Carry folding desktop stand Black — зручний тримач, який стане справжнім помічником під час роботи. Тримач підходить для телефонів та планшетів 4.7–10 дюймів.
Аксесуар забезпечує надійну фіксацію пристрою та дозволяє розміщувати гаджети як вертикально, так і горизонтально. Нахил тримача можна регулювати по вертикалі до 120 градусів, що дозволяє регулювати положення при необхідністі.
Стійка основа тримача має накладки, які не дозволяють аксесуару ковзати по поверхні. Стильний дизайн та стійка конструкція забезпечать комфортне використання аксесуара.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Налаштування нахилу тримача.
− Багатофункціональний тримач.
− Стильний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | PH29A Carry |
| Матеріал | ABS + силікон |
| Розміри | 65 × 110 × 165 мм |
| Сумісність | Смартофони до 6,5" |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,12 ₴




