
Внешний аккумулятор VEGER 20000 mAh PD QC3.0 5A 100W T100 (W2032C-100) black /Svart/ -stunning-products-for-life-
2 371,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: VG-W2032C-100
Зовнішній акумулятор Veger T100 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Три порти, включаючи два USB-C та один USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (100 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяють одночасно заряджати три пристрої, такі як смартфон, ноутбук, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Завдяки USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої на ринку.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 5 світлодіодних індикаторів повідомляють про рівень заряду вашого пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 382 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | T100 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 156.7 × 74 × 25 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 2 371,10 ₴









