
Зовнішній акумулятор VEGER 50000mAh 185Wh 3.7V With Built-in LED Flash /Svart/ -stunning-products-for-life-
2 652,78 ₴
- Немає в наявності
- Код: VG-W5001
Зовнішній акумулятор Veger Tank Lite ємністю 50 000 мАг гарантує швидку зарядку будь-коли та будь-де.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Високоякісний літій-полімерний акумулятор забезпечує повільніший розряд та довший термін служби пристрою. Ємність 50 000 мАг дозволяє заряджати телефон, планшет або ноутбук кілька разів, що робить зовнішній акумулятор ідеальним для подорожей, коли у вас немає доступу до розетки.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Шість портів, включаючи Lightning, MicroUSB, USB-C та 3x USB-A, підтримують Power Delivery (22,5 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно — смартфони, ноутбуки, планшети, портативні консолі або навушники TWS. Завдяки портам Lightning та USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої, доступні на ринку.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Мінімалістичний, тонкий дизайн та відносно невелика вага роблять портативний зарядний пристрій зручним для транспортування. Вбудований світлодіодний дисплей показує рівень заряду акумулятора, а комплект також включає світлодіодний ліхтарик та компас — ідеально підходить для активних людей та мандрівників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Ліхтарик |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Вихідні інтерфейси | 3 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Tank Lite |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 159 × 73 × 54.65 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 2 652,78 ₴









