
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z29 Regal digital display cigarette lighter car charger Black /Svart/
205,69 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6957531092186
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адаптер Hoco Z29 Regal може забезпечувати зарядку одночасно двох пристроїв і при цьому він залишає вільним вихід під прикурювач.
Дисплей по черзі інформує користувача про вихідну силу струму і напруги. Вихідна напруга порту прикурювача становить 96 Ватів.
Корпус виготовлений із вогнестійкого полікарбонату.
Маса — 39 грам.
Максимальна сила струму на один вихід становить 3.1 ампера та 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 1 гніздо прикурювача |
| Вихідна потужність | 96 W |
| Вихідний струм | 3 A |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z29 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,69 ₴




