
Штатив Ulanzi Vijim Updated Tripod (UV-2469 MT-41) /Svart/ -stunning-products-for-life-
825,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2469
Ulanzi Vijim Updated Tripod (UV-2469 MT-41) — універсальний та зручний штатив.
Кульова головка швидко регулюється однією ручкою для керування всіма положеннями, а потім фіксується на місці. Він оснащений 360-градусним холодним башмаком для встановлення аксесуарів, таких як мікрофони, невеликі світлодіодні ліхтарі та багато іншого.
Швидкознімна пластина типу Arca, що входить в комплект, має шпильку з різьбленням 1/4 дюйма, яка підходить для більшості камер, і включає складний пружний затискач для смартфона від 65 – 85 мм. Верхній край затискача для смартфона має додаткове кріплення для холодного черевика для додаткового налаштування установки.
− Швидкознімна пластина типу Arca перетворюється на тримач для смартфона;
− Ширина затиску для телефону: від 65 – 85 мм;
− Затискач для смартфона включає холодний башмак;
− Ніжки складаються, утворюючи силіконову ручку для селфі-палиці;
− Холодний башмак із кульовою головкою обертається на 360°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 201 г |
| Висота штативу | 50.5 см |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-41 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Ціна: 825,60 ₴









