
Видеосвет Ulanzi Vijim Led light black (UV-2029 VL120) /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 183,27 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2029
Компактне, але яскраве RGB накамерне світло з гнучкими налаштуваннями, безступінчатим регулюванням кольору, температури і яскравості. Його можна застосовувати як окремий пристрій на штативі, тримачі через різьбове з'єднання 1/4 або ж як комплектне на камері, ризі, клітці за допомогою холодного черевика.
20 РІЗНОМАНІТНИХ РЕЖИМІВ
На додаток до звичайного світіння і RGB Ulanzi VL120 RGB має опцію підсвічування сцени знімання, створення різних ефектів, як-от горіння свічки, блискавка, колірні сигнали служб екстреної допомоги, стробоскоп, спалаху, всього налічується 20 різноманітних режимів. Усі налаштування лампи відображаються на зручному дисплеї.
АВТОНОМНІСТЬ
Знімний силіконовий фільтр-розсіювач пом'якшує світловий потік, прибирає ефект подразнення очей під час селфі зйомки. Вбудований ємнісний акумулятор 3100мАг надає живлення на 90 хвилин безперервного світіння на максимальній яскравості або на 180 хвилин за мінімальної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Ємність батареї | 3100 mAh мА/год |
| Кількість діодів | 120 |
| Мoдель | Vijim led light |
| Потужність зарядки | 3.7 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип лампи | LED панелі |
| Колір | 7073 |
| Час заряджання | 2.5 рік |
- Ціна: 1 183,27 ₴








