
Відеосвітло Ulanzi U60 RGB Black (L027GBB1 U60 RGB) /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 183,27 ₴
- Немає в наявності
- Код: L027GBB1
Відеосвітло Ulanzi U60 RGB Black (L027GBB1 U60 RGB) з повнокольоровим режимом RGB, має 72 кольори на вибір, що дозволяє легко створити бажану атмосферу для різних сценаріїв використання та зйомок.
ОСОБЛИВОСТІ:
−2500-9000K CCT : Колірна температура від 2500K до 9000K, пропонує вам більше варіантів фотографування для різних потреб.
−Просте у використанні : плавна зміна режимів і налаштування параметрів за допомогою РК-дисплея та плавного перемикача.
−18 ефектів для необмеженої творчості : повнокольорове RGB-світло з 18 сценічними ефектами освітлення. Прикрасьте свою фотографію світлом, яке можна налаштувати.
−Порт Type-C для зручного заряджання : оснащене вбудованою літієвою батареєю на 2500 мАг, її можна повністю зарядити за 4 години, робота триває 90 хвилин при 100% яскравості.
−Кишеньковий розмір : важить лише 110 г, U60 можна легко покласти в кишеню для використання в дорозі.
−U60 із кріпленням для холодного башмака , магнітним кріпленням , адаптером для холодного башмака та швидкознімним затискачем .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вага | 110 |
| Ємність батареї | 2500 mAh мА/год |
| Мoдель | U60 RGB |
| Особливості | 72 кольори, 18 світлових ефектів |
| Розміри | 68.7 × 68.7 × 25 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип кріплення | Магніт, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
| Час заряджання | 4 роки |
- Ціна: 1 183,27 ₴









