
Бездротові навушники BOROFONE BW58 True wireless stereo headset White /Svart/ -stunning-products-for-life-
283,39 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991107443
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
BOROFONE BW58 True wireless stereo headset — це сучасні та стильні навушники, які виведуть насолоду від прослуховування музики на новий рівень. Компактний чохол легко поміщається в кишеню джинсів, тож їх зручно брати з собою на прогулянки, в подорожі та на роботу.
Модель працює протягом чотирьох годин, а з кейсом цей показник піднімається до 150. Управління навушниками інтуїтивно зрозуміле та просте, що дозволяє користуватися ними одразу після придбання. Вбудований мікрофон дозволяє відповідати на дзвінки, не дістаючи смартфон з кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 46 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW58 |
| Призначення | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка голосових команд Siri |
| Розміри | 54 × 46 × 22 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | white |
| Час роботи, год | Навушники — 4 годині, кейс — 150 годин |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,39 ₴





