
Бездротові накладні навушники UGREEN HP202 HiTune Max5 Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones White(UGR-15809) /Svart/
2 971,59 ₴
- Немає в наявності
- Код: UGR-15809
Ви втомилися від шуму під час подорожі, на роботі або де-небудь ще? Навушники з активним шумозаглушенням дають змогу зосередитися на улюбленій музиці, фільмах або роботі де завгодно і коли завгодно. Завдяки їм ви зможете попрощатися з відволікаючим фоновим шумом. З ними ви зможете розслабитися, навіть перебуваючи в галасливому місці, наприклад, у метро, автобусі або літаку. Ваша подорож стане набагато приємнішою.
КОМФОРТ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ
Навушники створені з урахуванням вашого комфорту. Вони оснащені дуже м'якими навушниками і регульованим оголів'ям з потовщеною м'якою подушкою для максимального комфорту під час їх використання.
ТРИВАЛИЙ ЧАС АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Висока ємність акумулятора в 600 мАг дає змогу слухати музику до 90 годин із вимкненим активним шумозаглушенням. Це робить їх ідеальними для подорожей.
3D ОБ'ЄМНИЙ ЗВУК
Пориньте в атмосферу завдяки підтримці об'ємного 3D-звуку. Також у навушниках є дротовий режим, який дає змогу зменшити затримки та запобігти перешкодам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Кабель | Двосторонній |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | HP202 |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особливості | Функція шумоподавлення |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth/AUX 3.5 мм |
| Колір | Wine |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | До 90 року |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 2 971,59 ₴






