
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Joy BT headphones Sky Blue /Svart/ -stunning-products-for-life-
604,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007625616
Бездротові навушники HOCO W35 Max надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники компактні та легкі, що робить їх ідеальними для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO W35 Max:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
5. Ємність акумулятора: 800 mAh.
6. Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
7. Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, регулювання гучності та приймання дзвінків.
8. Підтримка BT, TF-карти до 32GB, AUX.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Вага | 262 г |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кабель Type-C; кабель AUX |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | W35 Max |
| Призначення | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth V5.3; 3.5 мм (mini-jack) |
| Колір | Sky-Blue |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 90 року |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 604,49 ₴


