
Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Blue /Svart/ -stunning-products-for-life-
415,37 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474740199
Портативна Bluetooth-колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Blue — це повноцінна акустична система, яка здивує найвибагливішого меломана.
Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно і чисто вашу улюблену музику, тому що дана модель відрізняється своїми потужними динаміками 5 W.
Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS-пластику у поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих та низьких температур, тому незалежно який сезон за вікном — беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтесь музикою де б ви не знаходились.
З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, при дотриманні дистанції не більше 10 метрів. Також колонка може відтворювати музику з вашого гаджета за допомогою кабелю AUX.
Ємність акумулятора колонки складає 1200 mАh, цього вистачає для 4 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вага | 380 г |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | 7072 |
- Ціна: 415,37 ₴



