
Портативна колонка HOCO HC7 Pleasant sports BT speaker Black /Svart/ -stunning-products-for-life-
596,49 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474749741
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротова Bluetooth-колонка HOCO HC7 вразить будь-кого своїм чистим і гучним звуком. Представлена акустика може відтворювати музику через Bluetooth, AUX кабель і навіть microSD карти. Колонка має форму циліндра. Зовні вона нагадує невелику бочку. З боків знаходиться тканинна сітка, вона закриває динаміки. На дні спеціальне силіконове кільце, щоб колонка не ковзала на гладкій поверхні. Нагорі розташований акуратний і зручний пульт управління, збоку мотузка для транспортування аксесуара і невеликий індикатор роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Вага | 500 г |
| Час роботи від акумулятора | До 6 років |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.3; TF; FM; USB; AUX; TWS |
| Клас захисту | IPX5 |
| Модель колонки | HC7 Pleasant |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 180×75×75 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596,49 ₴


