
Портативна колонка HOCO HC16 Vocal sports BT speaker Black /Svart/ -stunning-products-for-life-
487,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474791450
Хочете насолодитися музикою без зайвих дротів? Hoco HC16 оснащена передовим стандартом бездротового зв'язку 5.3, що забезпечує стабільне і якісне з'єднання з вашими пристроями. Тепер ви можете насолоджуватися чистим і приголомшливим звуком прямо у ваших руках. Крім того, акустика підтримує TF і USB, дозволяючи вам легко програвати музику з ваших флеш-накопичувачів або карт пам'яті. А завдяки вбудованому FM-приймачу ви також можете насолоджуватися радіо в будь-який час.
ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ
Елегантний зовнішній вигляд робить акустику модною і приємною на дотик. Насолоджуйтеся музикою з комфортом і стилем з Hoco HC16.
НЕ БІЙТЕСЯ ВОДИ
Насолоджуйтесь музикою навіть на відкритому повітрі! Hoco HC16 має водонепроникність IPX4, що означає, що вона захищена від водних бризок. Будьте впевнені, що ваша акустика прослужить вам довго і надійно, в будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вага | 348 г |
| Час роботи від акумулятора | 3-4 роки |
| Клас захисту | IPX4 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC16 Vocal sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 171.5 × 68 × 66 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3 |
- Ціна: 487,36 ₴




