
Портативна колонка BOROFONE BP25 Vida BT speaker with microphone, 10W * 2, Black /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 818,04 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991119422
BOROFONE BP25 Vida — це бездротова акустика із високоякісним звучанням. Ця модель відмінно підходить як для прослуховування музики, так і для караоке. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через USB-роз’єм. Додатково є порт для TF-карти. Максимальний об’єм флеш-накопичувача або карти, що підтримується, становить 32GB. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики.
Два повнодіапазонні 4-дюймові динаміки з максимальною потужністю 20 Вт видають насичений звук з теплими високими частотами та глибоким басом. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки. У комплект входить бездротовий високочутливий мікрофон, за допомогою якого ви гарантовано отримаєте максимум задоволення від караоке.
Аудіосистема легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу, керувати підсвічуванням та ін. Стильний дизайн BOROFONE BP25 Vida ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Зручна ручка робить цю модель легкою у транспортуванні. Атмосферне кольорове підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати пристрій у темну пору доби. Портативна колонка BOROFONE BP25 Vida дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.4; USB; TF; TWS |
| Комплект постачання | Портативна колонка; мікрофон |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | BP25 Vida |
| Потужність | 20 W |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Розміри | 190×190×410 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Ціна: 1 818,04 ₴







