
Смарт-годинник HK 10 Ultra 3 IP67+Amoled Grey /Svart/ -stunning-products-for-life-
1 840,89 ₴
- Немає в наявності
- Код: HK10U3Grey
Смартгодинник HK 10 Ultra 3 IP67+Amoled — стильний і функціональний аксесуар. Він оснащений великим дисплеєм AMOLED, ємким акумулятором та сучасними датчиками для моніторингу здоров’я.
СТИЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ
Смартгодинник виготовлений з поєднання цинкового сплаву та IML, тому він стійкий до пошкоджень. Захист за стандартом IP67 забезпечує водо- та пилонепроникність корпусу. Модель компактна й зроблена в лаконічному дизайні. Вона ідеально поєднуватиметься з будь-яким стилем.
ВЕЛИКИЙ І ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ
HK 10 Ultra 3 оснащений 2,02-дюймовим екраном. Матриця AMOLED забезпечує яскраву й соковиту картинку. Роздільна здатність 410 х 494 гарантує високу чіткість зображень.
СТАБІЛЬНЕ З’ЄДНАННЯ
У смартгодиннику встановлений Bluetooth 5.3. Він гарантує стабільне з’єднання зі смартфоном на відстані до 10 метрів. Аксесуар підтримує Bluetooth-дзвінки та дозволяє керувати відтворенням музики.
ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ
Смартгодинник має всі необхідні функції для відстеження здоров’я: моніторинг тиску, пульсу та сну, крокомір та нагадування про малорухливий спосіб життя. Вбудовний штучний інтелект робить використання аксесуара ще комфортнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HK Instruments |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 260 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Час роботи | До 7 днів |
| Застосунок | WearFit |
| Мoдель | 10 Ultra 3 IP67+Amoled |
| Матеріал | Цинковий сплав + IML |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.02" |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | IP67, Bluetooth-дзвінки, моніторинг сну, відстеження пульсу й тиску, нагадування про малорухливий стиль життя, ШІ, відтворення музики тощо |
| Колір | Grey-Gold |
- Ціна: 1 840,89 ₴





