
Батарейка CAMELION Camera Spezial CR2 BP1 1шт (C-19001142) /Svart/ -stunning-products-for-life-
190,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4260033153388
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноразова літієва батарейка Camelion CR2 для фото-техніки та інших електронних пристроїв. Вона підходить для широкого ряду аналогових і електронних фотокамер.
Елемент живлення Camelion CR2 має високу ємність, довгий термін експлуатації в широкому діапазоні температур і високу якість виготовлення. З батарейками CAMELION цифровий пристрій пропрацює довго і не підведе раптово в найвідповідальніший момент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camelion |
| Країна виробник | Китай |
| Типорозмір | CR2 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 850 mAh |
| Вага | 11 г |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | BP1 |
| Напруга | 3 V |
| Розміри | 15.2 × 27.2 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Хімічний склад | Діоксид марганцю літію |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,26 ₴
