
Дитячий батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах /Svart/ -stunning-products-for-life-
7 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 0500
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики: - діаметр батута: 183 см;
- висота від підлоги до полотна батута: 66 см;
- висота від підлоги до верху сітки батута: 130 см;
- пружини: 36 шт;
- кількість опор: 3 шт W-образних;
- витримують масу людини до 80 кг;
Рама: сталь з порошковим напиленням;
Полотно: високоміцний і еластичний поліпропілен;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 183.0 см мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага | 80.0 кг |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 758 ₴
