
Дитяча лялька "Русалка" 8433(Violet) фіолетовий, вбрання з паєтками 29 см /Svart/ -stunning-products-for-life-
402 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8433(Violet)
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лялька Русалка.
Розмір 29 см.
Вбрання з паєтками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 33 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Лялька |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 5.5 мм |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴
