
Дитяча лялька "Лижниця" 8520(Pink) рожевий, шарнірна 29 см /Svart/ -stunning-products-for-life-
393 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8520(Pink)
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лялька DEFA Лижниця 29см, шарнірна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 33 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Лялька |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 6 мм |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴
