
Дерев'яна головоломка "Фрукти" Puz-36359, 40 елементів /Svart/ -stunning-products-for-life-
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-36359
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча іграшка із зображеннями різноманітних фруктів рекомендується для дітей у віці від 3 років. Виготовлена з натурального дерева. До комплекту входить 40 пластин, кожна з яких розділяється на 2 частини. На пластинах зображені фрукти, малюнки яскраві та максимально реалістичні. Малюки легко впізнають знайомі їм фрукти та складуть пазл. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики та надовго захопить увагу вашої дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 4.8 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Довжина | 23.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розвиваючі |
| Вікова група | Від 4 років |
| Габарити: висота | 4.8 |
| Габарити: довжина | 23.4 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан | нове |
| Тип | Головоломки |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


