
Дитяча іграшка "Безпілотник" 9796TXK Сірий /Svart/ -stunning-products-for-life-
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9796TXK(Grey)
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка "Безпілотник ТехноК", арт. 9796 – це стильна модель, що нагадує відомий Байрактар, ідеальна для маленьких захисників та спритних пілотів! Виготовлений з міцного пластику, безпілотник має реалістичний дизайн, оздоблений патріотичними наліпками, які роблять його схожим на справжню техніку. До корпусу прикріплені ракети для відбиття атак і захисту неба, а також є колеса для швидкого старту та вмілого приземлення.
Іграшка виготовляється у двох кольорах: хакі та сірому, що надає їй ще більше виразності та стилю. Особливу увагу привертають яскраві гримаси на кабіні, які надають безпілотнику сурової автентичності.
Безпілотник ідеально підходить для гри вдома або на вулиці, допомагаючи дітям розвивати фантазію, уяву та творчі навички. Легкий у використанні, він дозволяє дітям відчути себе пілотами, розігруючи захоплюючі місії, або просто весело проводити час.
"Безпілотник ТехноК" стане чудовим подарунком для будь-якого юного інженера чи любителя техніки!Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.118 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 8.2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 42.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.118 |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 8.2 |
| Габарити: довжина | 42.2 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Сірий |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Самолет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
