
Сітка шпалерна 15*17"AgroStar"1.7*5 м (36шт/ящ) #Ulshop#
49,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: А0049395
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка шпалерна використовується як каркас для витких рослин (огірків) . Сітка легко ріжеться і встановлюється (як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні). Великий розмір ячейки забезпечує легкий доступ до рослин. Сітка виготовлена з поліетилену, стійка до негативної дії UV випромінювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип товару | Сітка шпалерна для підтримки рослин |
| Висота | 0.07 мм |
| Довжина: | 0.25 мм |
| Кількість в пакованні | 36 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для підтримки та покращення росту будь яких витких рослин. |
| Об'єм | 0.00100 мл |
| Особливості | Стійка до вологи та ультрафіолету, не розтягується під вагою рослин |
| Щільність | 0,17*0,15 г/м2 |
| Розмір | 5м*1,7м |
| Розмір пакування | Ш7 см*Д25 см*В7 см |
| Ромір ячейки | 15 см х 17 см |
| Ширина | 0.07 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,28 ₴






