
Електроcкутер DOZER S-2900 (сірий) #Ulshop#
88 088 ₴
- В наявності
- Код: А0061810
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер S-2900 сірого кольору, має міцну конструкцію та продуману компоновку. ¶Спереду встановлено вітрове скло та Led фара. Сидіння широке, двомісне.¶Позаду розміщений кофр, що дозволяє перевозити дрібні речі.¶Дзеркала та кермо стандартної посадки для зручного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 95 кг |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 72V-42AH |
| Діаметр коліс | 90/90-12, 110/70-12 |
| Заднє гальмо | дискові |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 90-100 км |
| Колісна база | 1300 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Комплектація | Зарядний пристрій, килимок |
| Потужність двигуна, Вт | 2900 Вт |
| Навантаження | 200 кг |
| Напруга двигуна | 72V |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація, аудіосистема Bluetooth, NFC, кофр |
| Переднє гальмо | дискові |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Розмір | 1960*620*1250 мм |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 088 ₴









