Бензиновий трицикл DOZER Model 200 #Ulshop#
91 960 ₴
- В наявності
- Код: А0056910
Бензиновий трицикл DOZER Model 200 #Ulshop#В наявності
91 960 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний вантажний трицикл, який стане чудовим вибором для транспортування вантажів різного типу завдяки поєднанню високої продуктивності та офіційної сертифікації. Він обладнаний потужним 10,7 кВт двигуном, здатним впоратися з вантажем до 800 кг, що робить його універсальним рішенням для використання на фермах, будівництвах, виробничих об'єктах та в інших сферах, де важлива мобільність і надійність. 5 передач вперед забезпечують плавність ходу та легке управління на різних типах поверхонь а функція реверсу (рух назад) додає зручності при маневруванні у вузьких місцях або при розвантаженні. Сертифікати відповідності гарантують, що трицикл відповідає всім технічним і екологічним стандартам, а також можливість офіційно поставити трицикл на облік для використання на дорогах загального користування. З Dozer ви отримуєте надійний, сертифікований транспортний засіб, який підходить як для підприємств, так і для особистого користування. Цей трицикл не тільки допоможе впоратися з повсякденними задачами, але й забезпечить комфорт і безпеку завдяки офіційній реєстрації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 360 кг |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.35 мм |
| Ширина | 1.3 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші властивості | Запасне колесо в комплекті, відкідний кузов, ящик для зберігання інстументу. гарантія |
| Тип товару | Бензиновий трицикл |
| Тип палива | Бензин |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Гарантія | 1 Рік |
| Вантажність | 800 кг кг |
| Задня підвіска | П’яти листова ресора |
| Задні колеса | 4.50-12 |
| Колісна база | 1950 мм |
| Кількість передач | 5 передач, задній хід (Реверс) |
| Потужність двигуна, Вт | 10,7 кВт |
| Об'єм двигуна | 200 см3 |
| Об’єм картера двигуна | 1 л |
| Об’єм паливного баку | 13,2 л |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гвинтовими пружинами |
| Переднє колесо | 4.50-12 |
| Пуск двигуна | кікстартер/електростартер |
| Розмір | 3040×1290×1400 мм |
| Витрата палива | 3 л/100 км |
| Розмір кузова | 1200×1600 мм |
| Система живлення | карбюратор |
| Система охолодження | повітряне |
| Тип бортів | відкидний |
| Тип головної передачі | карданний |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 4-тактний, бензиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 960 ₴
