
Нижній барабан для бетонозмішувача DOZER B180 л #Ulshop#
3 305,72 ₴
- В наявності
- Код: А0058435
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нижній барабан для бетонозмішувача DOZER B180 л – це важливий конструктивний елемент, який забезпечує надійну та ефективну роботу вашого обладнання. Виготовлений із міцного та зносостійкого металу, він стійкий до ударних навантажень, корозії та впливу агресивного будівельного середовища. Легко встановлюється та сумісний із заводськими кріпленнями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 0.65 см |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 0.65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.5 мм |
| Діаметр вала | Зовнішній 35 мм, внутрішній 12 мм |
| Країна походження | Китай |
| Обєм бака, л | 180 |
| Розмір | Діаметр 65см, висота 32см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 305,72 ₴




