Шків стартера 170F/170F BELT #Ulshop#
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: А0058686
Шків стартера 170F/170F BELT #Ulshop#В наявності
132 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків стартера 170F/170F BELT – призначений для ефективного запуску двигунів серії 170F. Виготовлений із міцного та зносостійкого матеріалу, він забезпечує надійну передачу крутного моменту, простий у встановленні. Ідеально підходить для використання в генераторах, мотоблоках та іншій техніці з двигунами 170F. , цей шків стане відмінним вибором для швидкого ремонту та обслуговування вашого обладнання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 0.04 мм |
| Діаметр | 13,5 см мм |
| Довжина: | 0.13 мм |
| Діаметр під вал | 13 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 0.13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴
