Ручний стартер 173F #Ulshop#
427,24 ₴
- В наявності
- Код: А0058691
Ручний стартер 173F #Ulshop#В наявності
427,24 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний стартер 173F – виготовлений із високоякісних матеріалів, він забезпечує швидкий запуск двигуна навіть за несприятливих умов. Простий у встановленні, стійкий до зношування, що значно подовжує термін служби пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.05 мм |
| Довжина: | 0.21 мм |
| Довжина канату | 130см |
| Діаметр кожуха | 18 см |
| Діаметр отвору під болт кріплення | 7 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількіть отворів під болти кріплення | 11 |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Ширина | 0.21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,24 ₴
