Двигун (Model 1800) #Ulshop#
11 152,24 ₴
- В наявності
- Код: А0059936
Двигун (Model 1800) #Ulshop#В наявності
11 152,24 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний двигун Model 1800: тип - електричний, номінальна потужність 1800W. Конструктивне виконання – у вигляді колеса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Потужність двигуна, Вт | 1800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.27 мм |
| Довжина: | 0.27 мм |
| Довжина кабелю | 85 см |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | Діаметр 28см, ширина 7см |
| Сумісно з | Шина 3.5-10 |
| Ширина | 0.07 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 152,24 ₴
